Vraťte vašemu vozu jiskru s Automyčkou Express

Nebojte se svěřit váš vůz na umytí do rukou odborníků! Zajeďte si do nákupního centra, a zatímco budete vyřizovat pochůzky, vaše auto se bude mít jako v salonu. O jaké službě je řeč? O Automyčce Express, která se věnuje ručnímu mytí vozů a pobočky má v mnoha větších nákupních centrech nejen v Praze.

Nánosy špíny autu škodí

Ruční Automyčka Express vrátí vašemu vozu jiskru. Vždyť tento pomocník na čtyřech kolech je tu pro nás kdykoliv potřebujeme někam jet, proto bychom mu měli věnovat náležitou péči. Ať je léto nebo zima, je dobré udržovat jej v čistotě. Nánosy špíny, soli, štěrku a přilepeného hmyzu na oknech jsou nejen nepěkné, ale také autu zkracují životnost. Dlouho přehlížená špína dokáže napáchat pěknou neplechu.

Automyčka Express

Automyčka Express

 

Automatická myčka nemusí být nejlepší volba

 

 

Jak se auto starat, především tedy v zimě? Možná vás napadne automatická myčka, ta ale nešetrným povrchem kartáčů může zbytečně poškodit lak a plasty. Dopřát bychom si ji měli maximálně jednou za čtvrt roku. Lepší řešením je šetrné ruční mytí, které nevynechá žádné hůře přístupné místo a vůz bude jako nový bez poškození.

Mytí auta po dobu nákupů

Automyčka Express vás ohromí vstřícností, individuálním přístupem a rozsahem poskytovaných služeb. Jak to funguje? Zajedete do myčky, zde necháte svůj vůz a po umytí si pro něj zase přijdete. Můžete si mezitím nakoupit, občerstvit se nebo vyřídit schůzky. Do nákupního centra zajede občas snad každý, a po dobu, kterou zde strávíte, nemusí vaše auto jen tak zahálet. Nechte jej umýt bioaktivní pěnou, naleštit jej, navoskovat… I ta nejjednodušší varianta mytí stojí v Automyčce Express za to. A není problém nechat vyčistit kola a disky, interiér vozu nebo klimatizaci.

Speciální služby pro vytížené majitele aut

Z nabídky Automyčky Express si určitě vyberete. Po dobu mytí je vůz pod dohledem kamer, cena není nijak závratná a otevírací doba vás mile překvapí. Zaneprázdněným lidem je nabízena služba odvezení vozu do myčky a jeho návratu zpět na určené místo, jakmile skončí zvolený proces mytí. Firmám se může Automyčka Express kompletně postarat o jejich vozový park.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Spread the love
  •  
  •  
  •