Projekty domů od opravdových profesionálů

Projekty domů

K realizaci staveb jsou nezbytností projekty domů. Máme-li hotov projekt a jsme s ním spokojeni, můžeme začít stavět.

Projekty od PROZI

Projekty domů od profesionálů, to je spolupráce s kanceláří PROZI projekt. Možností bydlení existuje nespočet a každému vyhovuje něco jiného. Je tedy potřeba do projektu zahrnout individuální požadavky zákazníka a budoucího uživatele domu.

 Projekty domů

Projekty domů

Nízkoenergetické stavby a projekty domů

Společnost PROZI projekt se zabývá projekty domů patrových i bungalovů, problémem nejsou ani honosné vily či bytové domy. Zaměřuje se ale na stavby nízkoenergetické, o které je dnes největší zájem. Velmi často jsou zpracovávány projekty s využitím dotačního projektu Zelená úsporám. K nejvíce energeticky úsporným stavbám patří montované dřevěné domy, ale i cihlové stavby lze zrealizovat co nejvíce nízkoenergeticky.

Typové a individuální projekty domů

Architektonická a projekční kancelář PROZI se zaměřuje nejen na projekty domů typové, ale i individuální. Typové projekty lze všemožně pozměnit a individuálně dořešit ke spokojenosti zákazníka. Vždy tedy není nutné vytvářet nový projekt úplně od začátku. Typové projekty domů jsou osvědčené, mají vychytané „mouchy“ a větší či menší změny docílí toho, že váš dům bude sice z principu typový, ovšem i tak originální.

Nejdřív pozemek, pak dům?

Společnost projektuje rodinné i bytové domy, bytové prostory, sklady, garáže, zabývá se rekonstrukcemi a zajišťuje různé průzkumy na pozemcích. Projekty domů jsou pro realizaci bydlení základ. Jakmile máte projekt a vhodný pozemek, můžete začít stavět. Nejlepší je mít jasno již dopředu, na jakém pozemku bude projektovaný dům stát, aby se zohlednily specifika krajiny a okolní zástavby, výsledky geologického průzkumu, dům vhodně orientoval na světové strany a byl co nejvíce funkční pro jeho obyvatele.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

 

Spread the love
  •  
  •  
  •