Let balonem vzhůru do oblak

Vstříc novým zážitkům a vzhůru do oblak

Už je to opět tady. Začal advent a Vánoce se nezadržitelně blíží. Každý z nás jistě přemýšlí nad tím, čím obdaruje své nejbližší. Co na to jít letos trošku jinak a překvapit je dárkem v podobě nezapomenutelného a neopakovatelného zážitku- letu balonem. Třebaže je trochu zaskočíte takovým dárkem, bezpochyby však budou mile překvapeni a můžete si být jisti, že na něj nikdy nezapomenou. Pokud totiž někomu darujete zážitek, takový dar má nepochybně větší hodnotu než dar materiální. Přestože pocit ze zážitku není vidět – zůstane vám však natrvalo vrytý v srdci a budete na něj vzpomínat po celý život.

Darujte skvělý zážitek v podobě letu balonem

Objednejte jim tedy k Vánocům let balonem, ať mají na co vzpomínat. V dnešní době existuje mnoho internetových odkazů a stránek, kde můžete získat veškeré potřebné informace, například ebalon.cz. Vyhlídkové lety balonem jsou celoročně, nyní můžete objednat letenky za akční ceny. Výhodou letenky je, že její platnost je po dobu 1 roku. Říkáte si, co takový let balonem zahrnuje. Celý ceremoniál trvá přibližně  3-4 hodiny), předletový briefing, nealkoholické nápoje na palubě během letu, přípitek chlazeným sektem, předání pamětního certifikátu vzduchoplavce, fotografie, nadstandardní pojištění všech pasažérů a samozřejmostí je odvoz zpět na místo startu.

Informace o letence a letu balonem

Pokud stále váháte, již nemusíte. Pro ještě lepší přiblížení o tom, jaký typ letu zvolit, uvádíme, že se můžete rozhodnout mezi klasickým letem balonem, letem nad Prahou, kotveným letem balonem, privátním letem balonem i seskokem z balonu pro milovníky adrenalinových a vzrušujících aktivit. Pokud si vyberete konkrétní typ letu, dozvíte se všechny informace o místě odletu, průběhu balonového letu, jakým typem balonu poletíte, délce letu a mnoho dalších užitečných informací, které budete jistě pro let potřebovat. Na nic již nečekejte a darujte originální zážitek k letošním Vánocům.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

Spread the love
  •  
  •  
  •