Personalistka.cz pomůže i lidem nad 50 let najít práci

Některé věkové skupiny mají s hledáním práce větší problémy, než jiné. Týká se to především nezaměstnaných ve věku okolo 50 let. Růžová ale není situace ani pro čerstvé absolventy vysokých a středních škol. Octli jste se bez práce? Pak nespoléhejte pouze na „pracák“, ale svěřte se také do rukou profesionálů na webu Personalistka.cz. Šance na nalezení pracovního uplatnění tak značně zvýšíte.

Hledání v oboru i mimo něj pomůže Personalistka.cz

Na mladém, inovativním a svěžím portále Personalistka.cz můžete hledat práci podle regionu i oboru. Nebraňte se ale nahlédnutí do jiných oblastí, není vyloučeno, že se najdete v oboru příbuzném či zcela vzdáleném tomu vašemu! Podobně je to i s lokalitou. Za perspektivní prací se někdy vyplatí přestěhovat nebo dojíždět.

Personalistka.cz

Personalistka.cz

Vyšperkujte svůj životopis

Co radí odborníci? Dejte si záležet na svém životopise. Měl by mít správnou formu i strukturu, nebýt příliš dlouhý ani krátký a přiložte k němu vaši profesionální fotografii. Pokud nechcete, není potřeba uvádět datum narození, ze zákona tento údaj v CV není povinný. Tato informace by mohla pomoci uchazečům z kritických věkových skupin.

Nebraňte se dalšímu vzdělávání

Pro lidi and 50 let věku není snadné se na pracovním trhu uchytit. Buďte otevřeni dalšímu vzdělávání a nebraňte se novým možnostem. I v pokročilejším věku se můžete vzdělávat a naučit novým dovednostem! Nepůjde to například bez znalosti práce na PC a cizích jazyků. Zkuste nějakou rekvalifikaci, například pod záštitou úřadu práce, projektů EU nebo personálních webů. Rady ohledně hledání práce najdete i na Personalistka.cz.

Pozor na podvodné nabídky

Na internetu běžně narazíte na nabídky práce podezřelé, prapodivné a podvodné. Těm se snažte obloukem vyhnout! Není-li přesně stanovena náplň práce, chtějí po vás vstupní poplatky, nabízená suma je přehnaně vysoká nebo se vás do něčeho snaží natlačit, rychle pryč. Zaměřte se na spolehlivé portály jako je Personalistka.cz.

 

 

 

 

 

 

 

Spread the love
  •  
  •  
  •