Odhodlejte se k letu balonem – nebudete litovat

Let balónem patří mezi nejnádhernější zážitky, které lze prožít. A zakoupit jej můžete jen tak pro radost, nebo k nějaké významné příležitosti, jako je výročí, svatba nebo narozeniny. Dosud jste nenašli odvahu? Je načase ji sebrat a vydat se vstříc oblakům. Díky společnosti ebalon.cz si takový zážitek můžete vychutnat sami i se svými blízkými, zatímco se bude maximálně dbát o vaši bezpečnost. Obdržíte dokonce certifikát o absolvování letu!

Let balonem to je zážitek

Věděli jste, že let balon můžete absolvovat hned zrána po východu slunce, a že tato denní doba patří k nejvhodnějším? Navíc není nutno se objednat pouze na léto, zážitek je možný celoročně, závisí pouze na přízni počasí. Co se týká lokality, létá se především v okolí Prahy. Určitě je dobré zdůraznit, že se jedná o nejbezpečnější formu létání s minimálním rizikem, zásadní není ani váš věk. Navíc poletíte v moderním a bezpečném balonu, do kterého se vejde poměrně velký počet lidí.

Před startem

Průběh letu balonem vás jistě zajímá, pokud jej budete absolvovat poprvé. Nepotřebujete žádné speciální znalosti nebo dovednosti, vše nezbytné se dozvíte na místě. Proběhne krátká instruktáž a trocha teorie o horkovzdušných balonech a průběhu letu na úvod. Mezitím se před vašimi zraky váš balon naplní horkým vzduchem a vše je připraveno ke startu.

Průběh vlastního letu balonem

Vlastní let balonem trvá hodinu nebo i déle, konkrétní průběh a délka letu vždy záleží na momentálních povětrnostních podmínkách. Budete se během něj kochat nádhernou českou krajinou, pořídíte krásné fotografie a můžete se dokonce občerstvit. Nejprve se podíváte na svět z větší výšky, následně balon klesne o trochu níže a proletíte se dokonce těsně nad vrcholky stromů. Díky letu balonem s ebalon.cz si vyzkoušíte několik dimenzí tohoto typu létání a na závěr, po úspěšném přistání, si připijete na šťastné přistání i překonání vlastního strachu.

Nevšední dárek pro vaše blízké

Nevíte, co darovat svým blízkým? Zážitek ve formě letu balonem může být skvělá volba. Díky profesionálům z ebalon.cz se není čeho bát, celá akce je skvěle zorganizována a když natrefíte na výhodnou akci, nemusí vás ani stát mnoho peněz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

 

 

Spread the love
  •  
  •  
  •